Přihlaste se do svého profilu
Helsinki
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Yekaterinburg
Jízdní řád
Autobus 86
Délka trasy: 20 km.
Doba cestování: 51 min.
Slouží:
ООО "Декар-Бас"
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
9 na trase
11 na trase
Сосновый Бор
06:00
22:00
Алтайская
Яблоневая
Дунайская
Молодогвардейцев
Дарвина
Щербакова
Широкий пер.
Институт дерматологии
Самолётная (Щербакова)
Академика Шварца
ТЦ Дирижабль
б-р Малахова
Самоцветный б-р
Южная
Автовокзал (ТРЦ Мегаполис)
Автовокзал
Фрунзе (8 Марта)
Большакова
Цирк
Храм Большой Златоуст
Гостиница Центральная (Малышева)
Гостиница Центральная (К. Либкнехта)
Архитектурная академия
ТЮЗ
Дом музыки
ДК железнодорожников
Ж/д вокзал
Пионерская
Уральская (Смазчиков)
ТЦ Парк Хаус
Менделеева
Боровая
ТК Современник
Академическая
Софьи Ковалевской
УрФУ (Мира)
Профессорская
Педагогическая
Уралобувь
směrem nahoru
Уралобувь
06:00
22:00
Мира (УрФУ)
Профессорская
УрФУ (Мира)
Софьи Ковалевской
Первомайская (Студенческая)
Студенческая (Технологическая)
Академическая
ТК Современник
Данилы Зверева (Сулимова)
Боровая
Менделеева
ТЦ Парк Хаус
Уральская (Смазчиков)
Пионерская
Ж/д вокзал
Азина
Дом музыки
ТЮЗ
Филармония
Архитектурная академия
пр-кт Ленина
Гостиница Центральная (Розы Люксембург)
Федерация профсоюзов (Розы Люксембург)
Сандуновские бани
Академия при Президенте РФ
Большакова
Фрунзе (8 Марта)
Автовокзал
Южная
Самоцветный б-р
б-р Малахова
ТЦ Дирижабль
Академика Шварца
Самолётная (Щербакова)
Институт дерматологии
Гончарный пер.
Щербакова
Дарвина
Молодогвардейцев
Патриотов
Сосновый Бор
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me