Přihlaste se do svého profilu
Ufa
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Krasnoyarsk
Jízdní řád
Autobus 40С
Délka trasy: 19 km.
Doba cestování: 49 min.
Slouží:
МП КПАТП 7
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
0 na trase
0 na trase
Московская 32/2
07:36
09:30
14:00
16:36
Мичурина (Московская)
Художественная галерея
Аэрокосмическая академия
ДК 1 Мая
Школа (пр-кт Газеты Красноярский Рабочий)
Хлебозавод (пр-кт Газеты Красноярский Рабочий)
Каменный квартал
Крылова
ДК КрасТЭЦ
Шинный перекрёсток
Шинный завод
Мостоотряд
пос. Энергетиков
к-тр Звёздный
Волжская
Поликлиника (Волжская)
Библиотека им. Шевченко
Заря
Школа (Аральская)
Столовая
Старые Черёмушки
Тобольская
Машиностроителей
Верхние Черёмушки (Даурская)
Даурская
Сады (Кузнецовское плато)
Сады СТМ
Сады Речфлот
Сады-2 (Кузнецовское плато)
Сады Юбилейный
Сады Мечта
Сады-43
Сады (Полигон)
Сады-2 (Полигон)
Сады Красноярец-4
Полигон (конечная)
směrem nahoru
Полигон (конечная)
08:33
10:27
14:57
17:33
Сады Красноярец-4
Сады-2 (Полигон)
Сады (Полигон)
Сады-43
Сады Мечта
Сады Юбилейный
Сады-2 (Кузнецовское плато)
Сады Речфлот
Сады СТМ
Сады (Кузнецовское плато)
Верхние Черёмушки (Даурская)
Машиностроителей
Тобольская
Старые Черёмушки
Столовая (Амурская)
Школа (Аральская)
Заря
Библиотека им. Шевченко
Поликлиника (Волжская)
Волжская
к-тр Звёздный
пос. Энергетиков
Мостоотряд
Шинный завод
Шинный перекрёсток (Глинки)
КрасТЭЦ
ДК КрасТЭЦ
Крылова
Каменный квартал
Хлебозавод (пр-кт Газеты Красноярский Рабочий)
Школа (пр-кт Газеты Красноярский Рабочий)
ДК 1 Мая
Аэрокосмическая академия
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me