Typ vozidla: Autobus
Slouží: EBS
Trasa prochází: Hoogvliet, Hillegom, Oegstgeest, Enkhuizen, Hoorn, Medemblik, Wassenaar, Lisse, Leeuwarden, The Hague
Délka trasy: 37 km.
Aktuální čas v dané lokalitě: 5:33
sledovat online
Směr 1 | Směr 2 |
---|---|
0 na trase | 0 na trase |
směrem nahoru
směrem nahoru