Přihlaste se do svého profilu
Riverhead
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Oisterwijk
Jízdní řád
Autobus 239
Délka trasy: 32 km.
Doba cestování: 81 min.
Slouží:
Bravo (Arriva)
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
0 na trase
0 na trase
S-Hertogenbosch, Centraal Station (J)
S-Hertogenbosch, Koningsweg
S-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard
S-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis
Cromvoirt, Deutersestraat
Cromvoirt, Kerk
Helvoirt, Distelberg
Helvoirt, Nieuwkuijkseweg
Helvoirt, Helvoirtsestraat
Helvoirt, Torenstraat
Helvoirt, Busstation
Helvoirt, Lindelaan
Helvoirt, Schoorstraat
Helvoirt, Udenhoutseweg
Helvoirt, Klooster Emmaus
Helvoirt, Biezenmortelsestraat
Biezenmortel, Zandkantseweg
Udenhout, Gommelsestraat
Udenhout, Groenstraat Oost
Udenhout, Achthoevenstraat
Udenhout, Kreitenmolenstraat
Udenhout, Groenvelde
Oisterwijk, Station Ns
směrem nahoru
Helvoirt, Busstation
Helvoirt, Torenstraat
Helvoirt, Helvoirtsestraat
Helvoirt, Nieuwkuijkseweg
Helvoirt, Distelberg
Cromvoirt, Kerk
Cromvoirt, Deutersestraat
S-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis
S-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard
S-Hertogenbosch, Koningsweg
S-Hertogenbosch, Centraal Station (A)
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me