Přihlaste se do svého profilu
Tyumen
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Pinsk
Jízdní řád
Autobus 30
Délka trasy: 12 km.
Doba cestování: 31 min.
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
0 na trase
0 na trase
ДП Центральная больница
Центральная больница
ОАО Полесье
Магазин Товары для дома
Майская улица
Молодёжная улица
Магазин Санта
Лесопарк
пр-кт Жолтовского
ул. Козубовского
Средняя школа 17
ОАО Кузлитмаш
Кузлитмаш – Центральная проходная
ул. Достоевского
2-я Новая улица
Чернеевичи
ул. Максима Богдановича
ул. Янки Мавра
мкр. Верасы
ул. Торгошицкая
ул. Торгошицкая-1
ул. Торгошицкая-2
1-й Торгошицкий проезд
2-я Долинская улица-2
2-я Новосадская улица
Добрынская улица
směrem nahoru
1-я Богановская улица
1-я Добрынская улица
1-я Долинская улица
1-я Добрынская улица
1-я Богановская улица
Добрынская улица
1-я Новосадская улица
ул. Торгошицкая
2-й Долинский проезд
мкр. Верасы
ул. Янки Мавра
ул. Максима Богдановича
Чернеевичи
2-я Новая улица
Кузлитмаш – Центральная проходная
ОАО Кузлитмаш
Средняя школа 17
ул. Козубовского
пр-кт Жолтовского
Лесопарк
Молодёжная улица
ул. Новосёлов
Магазин Товары для дома
ОАО Полесье
ДП Центральная больница
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me