Přihlaste se do svého profilu
Rome
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus 16
Délka trasy: 8 km.
Doba cestování: 22 min.
Slouží:
Atac
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
2 na trase
2 na trase
Costamagna
Montecastrilli
Nocera Umbra/Otricoli
Nocera Umbra/Narni
Nocera Umbra/Tuscolana
Tuscolana/Amelia
Tuscolana/Assisi
Monselice/Stazione Tuscolana
Ragusa
Villa Fiorelli
Alghero
La Spezia/Lodi
Lodi (Mc)
La Spezia/Monza
Brindisi-San Giovanni (Ma - Mc)
Porta S. Giovanni
P.Za S. Giovanni In Laterano (H)
Merulana/Labicana
Merulana/Brancaccio
S. Maria Maggiore
Termini (Ma-Mb-Fs)
Volturno/Gaeta
Volturno/Cernaia
Palestro
Xx Settembre/Piave
Xx Settembre
směrem nahoru
Xx Settembre
Volturno/Cernaia
Volturno
Termini (Ma-Mb-Fs)
S. Maria Maggiore
Merulana/Brancaccio
Merulana/Mecenate
Merulana/Labicana
Merulana/S. Giovanni
Appia-San Giovanni (Ma - Mc)
Taranto/Rimini
Monza/Taranto
La Spezia-Lodi (Mc)
La Spezia/Lodi
Alghero
Villa Fiorelli
Ragusa
Monselice/Stazione Tuscolana
Tuscolana/Gela
Tuscolana/Amelia
Nocera Umbra/Tuscolana
Nocera Umbra/Narni
Nocera Umbra/Otricoli
Montecastrilli
Costamagna
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me