Přihlaste se do svého profilu
Rome
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus 19NAV
Délka trasy: 16 km.
Doba cestování: 40 min.
Slouží:
Atac
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
0 na trase
0 na trase
P.Za Di Porta Maggiore
S. Croce In Gerusalemme
Via S. Croce In Gerusalemme
Via S. Croce In Gerusalemme/Statilia
P.Le Tiburtino
Tiburtina/Marrucini
Tiburtina/Reti
Verano/De Lollis
Verano
Universita La Sapienza
Regina Elena/V.Le Universita
Policlinico (H)
V.Le Regina Margherita/Morgagni
Regina Margherita/Galeno
V.Le Regina Margherita/Nomentana
V.Le Regina Margherita/Nizza
Buenos Aires
Liegi/Bellini
Liegi/Ungheria
Rossini
Bioparco
Aldrovandi
Galleria Arte Moderna
Museo Etrusco Villa Giulia
Flaminia/Belle Arti
Belle Arti
Ministero Marina
Azuni/Min. Marina
P.Za Cinque Giornate
Lepanto (Ma)
Milizie/Distretto Militare
Milizie/Angelico
Leone Iv
Risorgimento/S. Pietro
směrem nahoru
Risorgimento/S. Pietro
Bastioni Di Michelangelo
Ottaviano (Ma)
Milizie/Distretto Militare
Lepanto (Ma)
P.Za Cinque Giornate
Ministero Marina
Belle Arti
Museo Etrusco Villa Giulia
Galleria Arte Moderna
Aldrovandi
Bioparco
Rossini
Liegi/Ungheria
Liegi/Bellini
Buenos Aires
V.Le Regina Margherita/Nizza
V.Le Regina Margherita/Nomentana
Regina Margherita/Galeno
V.Le Regina Margherita/Morgagni
Policlinico (H)
Regina Elena/V.Le Universita
Universita La Sapienza
Verano
De Lollis/Verano
De Lollis/Irpini
Marrucini
Sardi
Scalo S. Lorenzo/Talamo
Scalo S. Lorenzo/P. Maggiore
P.Za Di Porta Maggiore
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me