Přihlaste se do svého profilu
Rome
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus 226
Délka trasy: 10 km.
Doba cestování: 28 min.
Slouží:
Roma TPL
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
1 na trase
1 na trase
Grottarossa/Istituto Asisium
Grottarossa/Stefanini
Ischia Di Castro/Sperlonga
Sinisi
S. Godenzo/Signa
S. Godenzo
L.Go S. Godenzo/Massarosa
Cassia/S. Giovanna Elisabetta
Cassia/Val Gardena
Cassia/Cortina DAmpezzo
Vigna Stelluti
Vigna Stelluti/Jacini
C.So Francia/Vigna Stelluti
C.So Francia/Bodio
C.So Francia/Flaminia
Tor Di Quinto/Riano
Lgt M.Llo Diaz/Ponte Milvio
Lgt M.Llo Diaz/Min. Esteri
De Bosis
Lgt Thaon Di Revel/Foro Italico
Mancini
směrem nahoru
Mancini
Lgt Thaon Di Revel/Duca DAosta
Lgt M.Llo Diaz/De Bosis
Lgt M.Llo Diaz/Min. Esteri
Lgt M.Llo Diaz/Ponte Milvio
Tor Di Quinto/Riano
C.So Francia/Flaminia
C.So Francia/Bodio
Vigna Stelluti/Francia
Vigna Stelluti/Giuochi Delfici
Cassia/Pareto
Cassia/Cortina DAmpezzo
Cassia/Val Gardena
Cassia/Oriolo Romano
S. Godenzo/Massarosa
S. Godenzo
S. Godenzo/S. Giov. Elisabetta
Signa
Ischia Di Castro
Fondovalle/Sperlonga
Grottarossa/Stefanini
Grottarossa/Istituto Asisium
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me