Přihlaste se do svého profilu
Helsinki
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus 338
Délka trasy: 21 km.
Doba cestování: 54 min.
Slouží:
Atac
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
3 na trase
1 na trase
Val DAosta/Staz.Ne Nomentana
Val Di Fiemme
Nomentana/Val DOssola
Maiella/Sempione
P.Za Sempione
Tirreno/Sempione
Tirreno/Isole Eolie
Conca DOro (Mb1)
Tirreno/Monti Sibillini
Tirreno/Valle Scrivia
Jonio (Mb1)
Monte Rocchetta/Monte Croce
Isole Curzolane/Euganei
Monte Petrella/Monte Petroso
Monte Resegone/Monte Massico
Monte Resegone/Monte Catinaccio
Vigne Nuove/Monte Resegone
Vigne Nuove/Cadibona
Vigne Nuove/Limbara
Vigne Nuove/Lumiere
Vigne Nuove/Pasinetti
Vigne Nuove/De Liguoro
Baseggio
Soldati/Amendola
Soldati/Bragaglia
Settebagni/Vigne Nuove
Settebagni/Fantoni
Bufalotta/Settebagni
Bufalotta/Mignosi
Bufalotta/Dalmistro
Bufalotta/Canberra
Bufalotta/Tor S. Giovanni
Bufalotta/Canetti
Bufalotta/Civico 1297
Bufalotta/Colonia Agricola
Bufalotta/Marcigliana
Bufalotta/Colonia Agricola
Bufalotta/Civico 1297
Bufalino/Canetti
Muscetta/Marmorale
Tesauro
Marmorale
směrem nahoru
Isole Curzolane/Monte Petrella
Monte Rocchetta/Euganei
Monte Rocchetta/Gran Paradiso
Jonio (Mb1)
P.Le Jonio
Tirreno/Valle Scrivia
Tirreno/Monti Sibillini
Conca DOro (Mb1)
Tirreno/Val Seriana
Tirreno/Sempione
Nomentana/Val DOssola
Valdinievole
Campi Flegrei
Val DAosta/Staz.Ne Nomentana
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me