Přihlaste se do svého profilu
Rome
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus 66
Délka trasy: 11 km.
Doba cestování: 28 min.
Slouží:
Atac
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
1 na trase
1 na trase
Termini
Volturno/Gaeta
Volturno/Cernaia
Palestro
Porta Pia
Nomentana/Regina Margherita
Nomentana/Trieste
Nomentana/Villa Torlonia
Nomentana/Gorizia
Nomentana/Xxi Aprile
Nomentana/S. Agnese
Nomentana/Asmara
Batteria Nomentana
Nomentana/Val DAosta
Nomentana/Val DOssola
Maiella/Sempione
Nomentana/Rionero
Nomentana/Sannazzaro
Nomentana/Romagnoli
Romagnoli/Nomentana
Romagnoli/DOvidio
Romagnoli/Talenti
Ojetti/Tosatti
Ojetti/Primoli
Graf
Kant/Nomentana
Zanardini/Pedicino
Fiori
Marx/Locke
Marx/Hegel
Marx/Casale Aguzzano
Marx/Leibniz 1
Marx
směrem nahoru
Marx
Marx/Lessing
Marx/Casale Aguzzano
Marx/Hegel
Spinoza
Kant/Nomentana
Graf
Ojetti/Primoli
Ojetti/Tosatti
Romagnoli/Talenti
Romagnoli/Nomentana
Nomentana/Romagnoli
Nomentana/Sannazzaro
Nomentana/Rionero
P.Za Sempione
C.So Sempione
Nomentana/Val DOssola
Nomentana/Val DAosta
Batteria Nomentana
Nomentana/Asmara
Nomentana/S. Agnese
Nomentana/Xxi Aprile
Nomentana/Gorizia
Nomentana/Villa Torlonia
Nomentana/Trieste
Nomentana/Regina Margherita
Porta Pia
Xx Settembre/Piave
Xx Settembre/Min. Finanze
Repubblica (Ma)
Terme Diocleziano
Termini
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me