Přihlaste se do svého profilu
Rome
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus 663
Délka trasy: 12 km.
Doba cestování: 30 min.
Slouží:
Roma TPL
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
2 na trase
2 na trase
Ciro
Taurianova/Squillace
Taurianova/Oppido Mamertina
Appio Claudio
Siderno
Oppido Mamertina/Appia Nuova
Appia Pignatelli/Menofilo
Appia Pignatelli/Erode Attico
Appia Pignatelli/Carvilii
S. Tarcisio/Appia Pignatelli
S. Tarcisio/S. Pier DAlcantara
S. Tarcisio/S. Carlo Da Sezze
Annia Regilla/Quarto Miglio
Quarto Miglio/Appia
Appia/Quarto Miglio
Appia/Torre Fiscale
Torre Del Fiscale
Monte Albino
Appia/Monte Albino
Appia/Arco Di Travertino
Arco Di Travertino (Ma)
Arco Di Travertino (Ma)
S. Gaspare Del Bufalo
L.Go Colli Albani
směrem nahoru
L.Go Colli Albani
L.Go Colli Albani (Ma)
Rocca Di Papa
Arco Di Travertino (Ma)
Allumiere
Appia/Arco Di Travertino
Appia/Monte Albino
Torre Del Fiscale
Monte Albino
Appia/Torre Fiscale
Annia Regilla/Vallericcia
Annia Regilla/Quarto Miglio
Quarto Miglio/Laurenzana
Quarto Miglio/Venosa
Alcantara/S. Tarcisio
Appia Pignatelli/S. Tarcisio
Appia Pignatelli/Carvilii
Appia Pignatelli/Erode Attico
Appia Pignatelli/Menofilo
Appia/S.Ignazio Antiochia
Bisignano
S. Severina
Ciro
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me