Přihlaste se do svého profilu
Rome
Jízdní řád
Nosiče
Zastávky
Deník
Chat
Hodnocení
Historie změn
O projektu
Bustime
POI
Výběr města
Rome
Jízdní řád
Autobus n719
Délka trasy: 13 km.
Doba cestování: 34 min.
Slouží:
Atac
sledovat online
upravit rozvrh
Směr 1
Směr 2
0 na trase
0 na trase
Candoni/Rimessa Atac
Candoni
Candoni/Magliana (H)
Magliana/Delle Vigne
Magliana/Pino Lecce
Stazione Magliana (Fl1)
Tempio Arvali/Trullo
Trullo/Tempio Dia
Trullo/Val DElsa
Trullo/Brugnato
Trullo/Sarzana
Trullo/Campagnatico
Trullo/Vigna Consorti
Trullo/Lamporecchio
Portuense/Trullo
Portuense/Casaletto
Portuense/Villa Flora
Portuense/La Loggia
Portuense/Imbrecciato
Portuense/Venturi P.
Portuense/Forlanini (H)
Folchi/Portuense
Ramazzini/Gianicolense
Gianicolense/S. Camillo (H)
Gianicolense/Dunant
Gianicolense/Prati
Gianicolense/Staz. Trastevere
Staz.Ne Trastevere
směrem nahoru
Staz.Ne Trastevere
Gianicolense/Staz. Trastevere
Gianicolense/Massi
Gianicolense/Dunant
Gianicolense/S. V. De Paoli
Gianicolense/S. Camillo (H)
Ramazzini/Folchi (H)
Folchi/Portuense
Portuense/Forlanini (H)
Portuense/Venturi P.
Portuense/Imbrecciato
Portuense/La Loggia
Portuense/Villa Flora
Portuense/Casaletto
Trullo/Portuense
Trullo/Lamporecchio
Trullo/Vigna Consorti
Trullo/Campagnatico
Trullo/Brugnato
Trullo/Val DElsa
Trullo/Tempio Dia
Tempio Arvali/Trullo
Staz Magliana (Fl1)
Magliana/Pino Lecce
Magliana/Delle Vigne
Candoni/Magliana (H)
Candoni
Candoni/Rimessa Atac
směrem nahoru
Google Play
App Store
Připojení
Github
Nápověda
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Pro otevřená data ve veřejné dopravě
|
Blog
|
support@busti.me